Uruchomienie systemu Wirtualna Uczelnia - moduł STYPENDIA

UWAGA STUDENCI I DOKTORANCI !

w dniu 8 czerwca 2015 roku został uruchomiony serwis internetowy Wirtualna Uczelnia – moduł STYPENDIA.

W związku z powyższym studenci i doktoranci zobowiązani są do wypełniania wniosków o przyznanie świadczeń pomocy materialnej elektronicznie, po zalogowaniu w Wirtualnym Dziekanacie pod adresem wu.ur.edu.pl.

Uruchomienie systemu Wirtualna Uczelnia - moduł STYPENDIA

WAŻNE! Osoby, które złożyły już wnioski o przyznanie świadczeń na rok akademicki 2015/2016 do Wydziałowej Komisji Stypendialnej lub Odwoławczej Komisji Stypendialnej, nie mają obowiązku rejestracji w systemie już złożonych dokumentów.

STYPENDIUM SOCJALNE

Przy wypełnianiu wniosku o przyznanie stypendium socjalne można skorzystać z wyjaśnień zawartych w Instrukcji składania wniosku o przyznanie stypendium socjalnego. Instrukcje dot. składania wniosków o pozostałe świadczenia zostaną udostępnione w terminie późniejszym.

STYPENDIUM REKTORA DLA NAJLEPSZYCH STUDENTÓW

STYPENDIUM REKTORA DLA NAJLEPSZYCH DOKTORANTÓW

Wypełnij elektronicznie wniosek i dane do załączników, zapisz i wydrukuj, uzupełnij podpisy, potwierdź w Dziekanacie wymagane dane (średnia ocen i termin zaliczenia poprzedniego roku studiów), dołącz właściwe dokumenty (zgodnie z zał. 10 do Regulaminu przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla studentów UR / zał. 10 do Regulaminu przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla doktorantów UR) i dostarcz do Sekcji Spraw Socjalnych Działu Kształcenia w terminie określonym w w/w Regulaminie.

STYPENDIUM SPECJALNE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Wypełnij elektronicznie wniosek, zapisz i wydrukuj, uzupełnij podpisy, dołącz właściwe załączniki i dostarcz do Dziekanatu w terminie określonym w w/w Regulaminie.

Wydrukowany i podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć:

• w Dziekanacie swojego Wydziału - wnioski o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogi;
  • w Dziale Kształcenia – wniosek o przyznanie stypendium Rektora dla najlepszych studentów i stypendium dla najlepszych doktorantów w Sekcji Spraw Socjalnych