UWAGA!

W związku z wdrażaniem produkcyjnym na Uniwersytecie Rzeszowskim systemu zarządzania uczelnią: Uczelnia 10 oraz planowanym importem bazy związanej z obsługą toku studiów z systemu Egeria do systemu Uczelnia 10, prosi się Wydziały o przeprowadzenie weryfikacji poprawności danych po imporcie, w okresie od 11 do 15 maja 2015 r.

W celu wykonania weryfikacji danych zaimportowanych do systemu Uczelnia 10, należy osobiście uzyskać nowy login i hasło (dotychczasowe loginy i hasła dotyczyły wersji testowej, w związku z tym będą one nieaktywne).

Zauważone nieprawidłowości związane z importem danych w zakresie obsługi toku studiów
(najlepiej w formie zbiorczej z każdego Wydziału)  należy przesłać drogą elektroniczną do Pana Jana Szczęsnego, e-mail: jszczesny@ur.edu.pl.

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Pan Jan Szczęsny (UCI) bud. A2 pok. 34, tel. 1202.