Archiwum aktualności

Wydział Wychowania Fizycznego UR zaprasza na kolejną edycję studiów podyplomowych z zakresu „Wychowania fizycznego”. Program studiów obejmuje 365 godzin zajęć  dydaktycznych. Celem studiów jest przygotowanie nauczycieli innych przedmiotów do prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego. Słuchacze studiów uzyskują wiedzę oraz nabywają umiejętności związane z wychowaniem fizycznym i sportem dzieci i młodzieży, a także szeroko rozumianą kulturą fizyczną. Po ukończeniu studiów podyplomowych absolwent będzie posiadał kompetencje do prowadzenia zajęć z zakresu wychowania fizycznego. Nabór na studia trwa do końca marca 2016 r. Początek zajęć zaplanowano na kwiecień 2016.

Szczegółowe informacje: Wydział Wychowania Fizycznego UR, tel. 17/872-18-69, e-mail: mczech@ur.edu.pl

Serdecznie zapraszamy.