Archiwum aktualności

Wykład pt. „Cyberprzestępczość oraz metody pozwalające uniknąć stawania się ofiarą oszustów internetowych”

Wykład pt.  „Cyberprzestępczość oraz metody pozwalające uniknąć stawania się ofiarą oszustów internetowych”

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej,
Południowo-Wschodniego Oddziału PTIE, Katedry Biologicznych Podstaw Rolnictwa
i Edukacji Środowiskowej oraz członków studenckiego Koła Naukowego Zrównoważonego Rozwoju serdecznie zapraszamy na wykład pt.

Wykład odbędzie się 21 lutego (wtorek) 2017 o godz. 12.30 na Wydziale Biologiczno-Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Zelwerowicza 4) w Auli 108.

Wykład wygłosi pan nadkomisarz mgr inż. Piotr Szymański, naczelnik Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych