Zaproszenie na bezpłatne szkolenie:

Uniwersytet Rzeszowski
zaprasza nauczycieli akademickich
na bezpłatne szkolenie:

Zaawansowane narzędzia pakietu biurowego w podnoszeniu wydajności pracy badacza

organizowane w ramach projektu „UR – nowoczesność i przyszłość regionu’’

Termin szkolenia:

Proponowane terminy szkolenia (szkolenie na Uniwersytecie Rzeszowskim):

9-12.12.2014* godz. 16.00- 19:15 (4 x 45 min +15 min przerwy).

*terminy  szkolenia mogą ulec zmianie

Główne cele szkolenia:

Nabycie umiejętności korzystania z zaawansowanych narzędzi, funkcji i możliwości pakietu biurowego MS Office. Szkolenie łączy w sobie dwa oddzielne kursy z zaawansowanej obsługi programu MS Word oraz MS Excel ze szczególnym uwzględnieniem charakteru pracy badacza.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej i dostarczenie jej do Biura Projektu do dnia 01.12.2014, w godzinach 9-15: ul. Rejtana 16c, pok. 024a,  35-959 Rzeszów.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie przez Komisję Rekrutacyjną zostaną o tym poinformowane drogą elektroniczną. W przypadku braku wolnych miejsc kandydat zostanie umieszczony na liście rezerwowej.

Szczegółowych informacji udziela Koordynator zadania, dr Katarzyna Walicka-Cupryś

tel. kom.608 46 15 83

Kandydaci zostaną wybrani przez Komisję Rekrutacyjną na podstawie poniższych kryteriów:

Kryteria formalne:

-   dostarczenie pełnej wymaganej dokumentacji,

- zatrudnienie na stanowisku pracownika dydaktycznego/naukowo-dydaktycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim;

Kryteria rozszerzające:

- otrzymane punkty za staż pracy: do 5 lat - 1 pkt., powyżej 5 lat – 2 pkt.,

- w przypadku takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.