Dwóch ekspertów z Uniwersytetu Rzeszowskiego w ministerialnych zespołach ds. wykazu czasopism naukowych

Jest nam bardzo miło poinformować, że Zarządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, z 25 stycznia 2019 r. "w sprawie powołania zespołów doradczych do spraw wykazów czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych" dr hab. Jacek Tabarkiewicz, prof. UR z Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego został powołany w skład zespołu dla dyscypliny naukowej - nauki medyczne.

Natomiast prof. dr hab. Sławomir Kadrow z Instytutu Archeologii Wydziały Socjologiczno-Historycznego UR został powołany w skłąd zespołu dla dyscypliny naukowej - archeologia.

Serdecznie gratulujemy!