Dyplomatorium I edycji studiów podyplomowych Master of Business Administration!

28 września br., w Instytucie Ekonomii i Finansów Kolegium Nauk Społecznych odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom I edycji studiów podyplomowych Master of Business Administration. I edycję studiów podyplomowych MBA ukończyło 23. absolwentów. Uroczystość zgromadziła studentów MBA oraz członków ich rodzin, wykładowców oraz przedstawicieli uczelni.

Ceremonia rozpoczęła się od przemówienia kierownik studiów dr hab. Marioli Grzebyk, prof. UR, która podkreśliła znaczenie zdobytej wiedzy oraz konieczności stałego podnoszenia kwalifikacji i poszerzania umiejętności we współczesnym dynamicznym świecie biznesu. Następnie głos zabrali przedstawiciele władz uczelni. Dziekan Kolegium Nauk Społecznych dr hab. Bogdan Wierzbiński, prof. UR pogratulował osiągnięć absolwentom i zachęcał ich do wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce gospodarczej. Z kolei Dyrektor Instytutu Ekonomii i Finansów dr hab. Ryszard Kata, prof. UR gratulując absolwentom ukończenia studiów MBA podkreślił znaczenie zdobytych kwalifikacji menedżerskich i wskazał na potencjał rozwojowy kierunków biznesowych. Złożył absolwentom życzenia aby ta inwestycja w siebie przyniosła wiele satysfakcji osobistych i przyczyniła się do umacniania ich pozycji zawodowej i rozwoju organizacji, którymi kierują.

W trakcie uroczystości wykład na temat roli wiedzy i kompetencji we współczesnym zmiennym otoczeniu wygłosił dr hab. Grzegorz Hajduk, prof. UR. Pan Profesor zwrócił uwagę na współczesne problemy procesów biznesowych i stojące wyzwania kadry menedżerskiej na najbliższe lata.

W ceremonii wręczenia dyplomów uczestniczyli również rodziny absolwentów, którzy z dumą obserwowali moment, w którym ich bliscy odbierali dyplomy. Po wręczeniu dyplomów, każdy z absolwentów miał chwilę, aby podzielić się refleksjami na temat zdobytych doświadczeń oraz kierunków przyszłych planów zawodowych.

To był wyjątkowy dzień, pełen emocji i radości, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Gratulacje dla absolwentów I edycji studiów podyplomowych Master of Business Administration!