III Interdyscyplinarny Kongres Studenckiego Ruchu Naukowego IKONA 2019

W dniach 15-17 listopada br. w Warszawie odbył się 3. Interdyscyplinarny Kongres Studenckiego Ruchu Naukowego IKONA 2019. Było to już trzecie ogólnokrajowe spotkanie liderów kół naukowych, autorów najciekawszych projektów, opiekunów naukowych i przedstawicieli uczelni.

W wydarzeniu tym wzięli udział przedstawiciele naszej uczelni: studenci wraz z opiekunem dr. Maciejem Kluz z SKN Technologów Żywności „FERMENT”, który jednocześnie został powołany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego na członka jury w konkursie StRuNa2019, studenci
z Koła Naukowego Interkreator oraz studenci z SK Patofizjologii „Nefron”.

Niezmiernie miło nam poinformować, że studenci ze Studenckiego Koła Patofizjologii „Nefron” działającego w Kolegium Nauk Medycznych zdobyli wyróżnienie w konkursie StRuNa2019 w kategorii Debiut Roku 2019. Opiekunem wyróżnionego koła jest P. dr n. med. Agnieszka Gala-Błądzińska.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!