Instytut Nauk o Polityce jest jednym z organizatorów Międzynarodowej Szkoły Letniej dla Młodych Badaczy

International Summer School for Young Researchers: Citizenship and Democracy in Central and Eastern Europe

Instytut Nauk o Polityce przy współpracy z Przedstawicielstwem Fundacji im. Heinricha Bölla w Warszawie i Pradze, Jean Monnet Centre of Excellence w Lipsku jest jednym z organizatorów Międzynarodowej Szkoły Letniej dla Młodych Badaczy.

Zapraszamy młodzież akademicką zainteresowaną zagadnieniem obywatelstwa w państwach Europy Środkowej i Wschodniej do udziału w tegorocznej anglojęzycznej Międzynarodowej Szkole Letniej. Wydarzenie odbędzie się w Koszycach (Republika Słowacka) w dniach 22-26 września 2023 r. Warsztaty poprowadzą m.in. wykładowcy Instytutu Nauk o Polityce: dr hab. Mira Malczyńska-Biały, prof. UR i dr Zofia Sawicka. Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby z Czech, Węgier, Polski, Słowacji i Niemiec, studiujące na kierunkach magisterskich i doktorskich, specjalizujące się w politologii, stosunkach międzynarodowych i pokrewnych dyscyplinach.

Zgłoszenia będą przyjmowane do poniedziałku 31 lipca 2023 r.

Link do zapisów