Kolejny sukces sekcji brydża sportowego KU AZS UR

W dniach 5-7 kwietnia br. w Szczecinie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Brydżu Sportowym.

Pani Monika Skrobacz, studentka III roku matematyki i dr Adam Najdecki zdobyli trzecie miejsce i brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w Brydżu Sportowym w klasyfikacji generalnej. Podczas AMP w klasyfikacji generalnej wzięło udział 83 pary z 23 uczelni.

Jednak to nie jedyne osiągnięcie, na które możemy patrzeć z dumą. Nasza reprezentacja zajęła także drugie miejsce i zdobyła srebrny medal w kategorii uniwersytetów!

Na sukces pracuje się zespołowo. Drużyna reprezentująca naszą uczelnię, pokazała nie tylko umiejętności brydżowe, ale także ducha sportowej współpracy i determinacji.
W skład drużyny Uniwersyteckiej, wchodzą również dr Anna Cisek, mgr Janusz Słonina, Robert Brak, Patryk Leszczak oraz Dominik Puchała. Opiekunem sekcji jest mgr Tadeusz Marut.

Ostatecznie, Uniwersytet Rzeszowski zajął czwarte miejsce wśród uniwersytetów i ósme w klasyfikacji generalnej. To znaczący sukces i kolejny krok w budowaniu silnej pozycji w świecie akademickiego sportu.

Gratulujemy naszej reprezentacji osiągnięć, tym samym zachęcamy do aktywnego udziału w sportowych wydarzeniach akademickich.