Wspólne Cele i Inicjatywy. Spotkanie JM Rektora UR prof. dra hab. n. med. Adama Reicha z Panią Krystyną Stachowską, Wiceprezydent Miasta Rzeszowa

3 września br., JM Rektor UR miał zaszczyt gościć Panią Krystynę Stachowską, Wiceprezydent Miasta Rzeszowa. Spotkanie odbyło się w gabinecie Rektora prof. dra hab. n. med. Adama Reicha, podczas którego omówione zostały plany współpracy między Uniwersytetem Rzeszowskim a miastem Rzeszów.

JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. n. med. Adam Reich podkreślił jak istotne jest budowanie silnych więzi między środowiskiem akademickim a samorządowym.

Podczas spotkania Rektor UR i Pani Krystyna Stachowska omówili tematy związane z podejmowaniem wspólnych projektów wspierających rozwój kultury, organizowanie wydarzeń kulturalnych, a także realizacją badań naukowych o znaczeniu regionalnym. Zarówno przedstawiciele władz Uniwersytetu, jak i Urządu Miasta Rzeszowa podkreślają swoją otwartość gotowość do realizacji wspólnych inicjatyw.

Współpraca Miasta z naszą Alma Mater przyczyni się do rozwoju Rzeszowa jako miasta przyjaznego studentom oraz wspierającego działalność naukową.

fot. Michał Święcicki