Obóz adaptacyjno-integracyjny dla Studentów pierwszego roku na Uniwersytecie Rzeszowskim!

Studencie, Studentko pierwszego roku! Wybierz najlepszy start w studiowaniu na Uniwersytecie Rzeszowskim, jadąc na Adapciak! Poniżej poznasz szczegóły obozu!

Serdecznie zapraszamy na Obóz adaptacyjno-integracyjny „Adapciak 2023”! Jest to obóz przeznaczony wyłącznie dla osób rozpoczynających studia w Uniwersytecie Rzeszowskim!

Zastanawiacie się pewnie, dlaczego warto wziąć udział w Adapciaku?

Już spieszymy z odpowiedzią!

• Adapciak to najlepsze miejsce do zawarcia przyjaźni, dzięki którym będzie Ci łatwiej rozpocząć studia. Szczególnie, jeżeli dopiero poznajesz uroki studiowania w Rzeszowie – zapewniamy, że wsparcie drugiej osoby jest nieocenione!
  • Adapciak to także miejsce, w którym dowiesz się wielu przydatnych rzeczy, które ułatwią Ci start jako studenta_ki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zapoznamy Cię z podstawami funkcjonowania naszej Uczelni, załatwiania najważniejszych spraw, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji dotyczących procesu kształcenia. Dzięki temu nowy uniwersytecki świat nie będzie taki straszny!
  • Adapciak to po prostu świetny wyjazd łączący integrację z edukacją. Poprzez wspólne spędzanie czasu na szkoleniach, zabawach i wycieczkach, chcemy Was jak najlepiej wprowadzić w najpiękniejszy okres w Waszym życiu, jakim jest studiowanie! Przez cały czas trwania wyjazdu, jako Wasi starsi koledzy i koleżanki z chęcią odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania i zagwozdki dotyczące studiów.

Jesteś zainteresowany_a?

Poniżej znajdują się najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące wyjazdu oraz opis ośrodka wypoczynkowego, w którym się zatrzymamy!

Kiedy i gdzie?

8-10.09.23 Rzeszów, nocleg w akademikach UR

10-14.09.23 Ośrodek wypoczynkowy Wisan w Bieszczadach

Koszt

Dla kogo?

Obóz jest dedykowany wyłącznie dla Studentów_ek UR idących na pierwszy rok studiów

Organizatorem wydarzenia jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego

Zapisy

Zapisz się poprzez formularz: Formularz zgłoszeniowy na Obóz Adaptacyjno-Szkoleniowy Adapciak 2023 (google.com)

Informujemy, że obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń, a także limit miejsc

Regulamin

Regulamin-Obozu-Szkoleniowo-integracyjnego-UR-2023.docx-Regulamin-Obozu-Szkoleniowo-integracyjnego-UR-2023.docx.pdf (urz.pl)

Adapciak to nie tylko miejsce, w którym zdobędziesz ogrom praktycznej wiedzy i wartościowych porad w czasie szkoleń... To również genialne miejsce do integracji, zabawy i odpoczynku!

A wszystko to będzie możliwe, dzięki noclegowi w Ośrodek Wypoczynkowy WISAN Bystre- noclegi Bieszczady!

W czasie wyjazdu zostaniecie zakwaterowani w urokliwych chatkach góralskich, ulokowanych w otoczeniu malowniczego pejzażu Bieszczad. W domkach czekają na Was wygodne sypialnie, salon z kominkiem i miejscem do relaksu, w pełni wyposażona łazienka oraz przestronny taras z nieziemskim widokiem!

W Ośrodku Wisan będziecie mogli skorzystać także z dużego basenu odkrytego, otoczonego leśnymi drzewami.

W czasie trwania obozu będziemy korzystać z chatki dymnej, a także sali gier! A jeżeli nadal uważasz, że to za mało wrażeń dla Ciebie... Wybierzemy się także na paintball oraz górską wędrówkę!

Nieskromnie dodamy, że to nadal nie koniec atrakcji w czasie Adapciaka! Jednak, aby dowiedzieć się więcej... Zapisz się już dziś!

Źródło zdjęć: https://osrodek.wisan.pl/

Pozostańmy w kontakcie!

Jeżeli masz pytanie, napisz na naszego maila: ur.adapciak@gmail.com

Zapraszamy też do kontaktu przez wiadomości prywatne na naszych social media:

Facebook: https://www.facebook.com/SSURz

Instagram: https://www.instagram.com/samorzad.ur/

Do zobaczenia na Adapciaku!

Jagoda, Bartosz, Gaba, Kinga, Rafał, Mikołaj, Natalia

Organizatorzy Obozu Adapciak UR 2023