Ostatnie posiedzenie Senatu Uniwersytetu Rzeszowskiego kadencji Rektora 2020-2024

27 czerwca br. odbyło się ostatnie posiedzenie Senatu Uniwersytetu Rzeszowskiego kadencji Rektora UR, prof. dr hab. Sylwestra Czopka. Podczas tego posiedzenia Senat Uniwersytetu podjął dziewięć uchwał związanych z dydaktyką.

JM Rektor prof. dr hab. Sylwester Czopek przedstawił roczne sprawozdanie z działalności uczelni za rok akademicki 2023-2024. W swoim wystąpieniu podkreślił osiągnięcia Uniwersytetu Rzeszowskiego w tym okresie, zwracając uwagę na znaczące sukcesy naukowe, zwiększenie liczby publikacji w renomowanych czasopismach oraz rozwój infrastruktury uczelni.

Senat większością głosów pozytywnie zaopiniował funkcjonowanie uczelni w kadencji 2020-2024. Podczas posiedzenia JM Rektor podsumował swoją kadencję rektorską, dziękując wszystkim za współpracę i zaangażowanie. Podkreślił, że ostatnie lata jego kadencji były okresem intensywnej pracy na rzecz modernizacji i rozwoju Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Na zakończenie posiedzenia odbyło się uroczyste podziękowanie Senatorom za ich wkład w rozwój uczelni. Podziękowania były okazją do wyrażenia wdzięczności za wspólną pracę oraz zaangażowanie w działalność Uniwersytetu.