Rada Miasta Truskawiec wyróżnia JM prof. dra hab. Sylwestra Czopka, Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego

Z przyjemnością informujemy, że Rada Miasta Truskawiec uhonorowała JM prof. dra hab. Sylwestra Czopka, Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego, za jego osiągnięcia w dziedzinie edukacji i nauki, a także za inicjatywę podpisania umowy współpracy z Miastem Rzeszów.

Prof. dr hab. Sylwester Czopek został wyróżniony za swoje zaangażowanie w rozwój oświaty. Jego działania, zarówno jako rektora, jak i inicjatora kluczowych projektów, w znaczący sposób przyczyniają się do podnoszenia prestiżu Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego jest inicjatorem podpisania umowy partnerskiej przedstawicieli władz Miasta Truskawiec z Miastem Rzeszów. Umowa otwiera nowe możliwości rozwoju wspólnych projektów badawczych, edukacyjnych i kulturalnych, wzmacniając tym samym więzi między Uniwersytetem, Miastem Rzeszów a społecznością Miasta Truskawiec.

Serdecznie gratulujemy Panu Rektorowi tego zaszczytnego wyróżnienia.