Siedem dla Uniwersytetu Rzeszowskiego

Z przyjemnością informujemy, że wśród 500 czasopism zakwalifikowanych w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP „Wsparcie Czasopism Naukowych” znalazło się 7 czasopism wydawanych przez Wydawnictwo UR:

1. „Analecta Archologica Ressoviensia” (red. naczelny dr hab. Andrzej Rozwałka, prof. UR)
  2. „Galicja. Studia i Materiały” (red. naczelny dr hab. Szczepan Kozak, prof. UR)
  3. „Nierówności Społeczne a Wzrost Gospodarczy” (red. naczelny prof. dr hab. Michał Gabriel Woźniak)
  4. „Polityka i Społeczeństwo” (red. naczelny prof. dr hab. Agnieszka Pawłowska)
  5. „Tematy i Konteksty” (red. naczelny dr hab. Marek Stanisz, prof. UR)
  6. “UR Journal of Humanities and Social Sciences” (red. naczelny dr hab. Paweł Grata, prof. UR)
  7. „Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Rzeszowskiego Seria Prawnicza” (red. naczelny dr hab. Renata Świrgoń - Skok, prof. UR ).

Zgodnie z planami ministerstwa czasopisma te obok czasopism indeksowanych w bazach Web of Science oraz Scopus znajdą się w nowym wykazie czasopism przygotowywanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP.