Studenci po raz kolejny udowodnili, że mają talent!

15 marca na scenie w Sali Koncertowej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego studenci zaprezentowali swoje talenty podczas VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student Ma Talent organizowanego przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Eliminacje do finału odbyły się w formie online. Z ponad 70 nadesłanych zgłoszeń jury wybrało 11 laureatów, którzy wystąpili na uroczystym finale Ogólnopolskiego Konkursu Student Ma Talent.

W VIII edycji Konkursu w jury zasiedli:

• dr Anna Czenczek
  • dr Bernadetta Wojtuń-Sikora
  • mgr Kamila Merecik
  • dr hab. Jan Wolski, prof UR

MIEJSCE PIERWSZE \ NAGRODA PUBLICZNOŚCI

Miejsce pierwsze i tym samym czek o wartości 5-ciu tysięcy złotych otrzymała Pani Monika Tęcza. Ten występ doceniło nie tylko szanowne jury, ale również publiczność, dlatego nagroda publiczności powędrowała do Pani Moniki.

MIEJSCE DRUGIE

Miejsce drugie i tym samym czek o wartości 3 tysięcy złotych otrzymała Pani Klaudia Czenczek.

MIEJSCE TRZECIE

Miejsce trzecie i czek o wartości tysiąca złotych otrzymał Pan Grzegorz Wrona.

WYROŻNIENIA

1) Sabina Kułak