Student Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego finalistą konkursu BorgWarner

Miło nam poinformować, że 08.02.2019r. zakończono drugą edycję konkursu BorgWarner Student Award. Wśród zwycięzców konkursu znalazł się student Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego Pan Łukasz Stępień, który zrealizował dla BorgWarner temat ,, Analiza dostępnych metod nieniszczących dla tarcz w oparciu o dane dostarczone przez BorgWarner. Podział typu wad oraz sposoby ich wykrywania. Zaprezentowanie metod, technologii oraz kosztów.”

Wszystkich finalistów nagrodzono płatnymi stażami w dywizji Transmission Systems w działach powiązanych z wcześniej zrealizowaną tematyką zadania konkursowego.

I miejsce (ex aequo)- Maciej Pociask, Szczepan Sekuła (6miesięczny staż)

II miejsce- Łukasz Stępień (3miesięczny staż)

III miejsce- Tomasz Hołobowski (1miesięczny staż)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!