Uniwersytet Rzeszowski podczas XVII edycji Salonu Maturzystów Perspektywy 2024

To już XVIII edycja Salonu Maturzystów Perspektywy 2024. Salon Maturzystów to spotkania łączące maturę ze studiami. Wydarzenie adresowane jest do uczniów najstarszych klas liceów i techników, którzy w maju 2025 będą zdawać egzamin maturalny, a do końca września br., wstępnie zadeklarować przedmioty dodatkowe zdawane na maturze.

Podczas Inauguracji XVIII edycji Salonu Maturzystów władze Uniwersytetu Rzeszowskiego reprezentowała Pani prof. dr hab. Sabina Grabowska, Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia.

Rzeszowski Salon Maturzystów trwa do 27 września, do godz. 15:00

Zapraszamy na stoisko Uniwersytetu Rzeszowskiego! Nasi eksperci z Działu Rekrutacji i Karier Studenckich dopasowują ofertę studiów pod zainteresowania kandydatów! Na stoisku są również nasi studenci, którzy chętnie dzielą się opiniami nt. danego kierunku studiów. To idealna okazja do zapoznania się z naszą ofertą rekrutacyjną.

XVIII edycja Salonu Maturzystów odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.