Uniwersytet Rzeszowski został wyróżniony prestiżową Nagrodą Jakości – European Quality Certificate Gold 2023

Nagroda ta została przyznana przez kapitułę konkursu, której przewodniczyli: prof. dr hab. Stanisław Tkaczyk i dr hab. inż. Marek Roszak, prof. Politechniki Śląskiej.

Nagroda Jakości – European Quality Certificate Gold 2023 została przyznana Uniwersytetowi Rzeszowskiemu w kategorii Nauka za projekt Regionalna Inicjatywa Doskonałości „Rozwój potencjału badawczego w obszarze nauk rolniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego szansą dla gospodarki żywnościowej”.

Dzięki tej nagrodzie Uniwersytet Rzeszowski znalazł się w gronie czołowych instytucji krajowych, prowadzących działalność naukową, innowacyjną i projakościową.

Nagrodę odebrał prof. dr hab. inż. Czesław Puchalski.