Zakończenie Interaktywnej wystawy „Eksploratorium"

W dniu 20.06.2023 r. odbyły się ostatnie zajęcia w roku akademickim 2022/2023 na wystawie interaktywnej „Eksploratorium” Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zrealizowana wystawa była ósmą, którą przygotował Uniwersytet Rzeszowski przy współpracy ze stowarzyszeniem Explores.

W tym roku wystawę odwiedziło ponad 300 uczniów z podkarpackich przedszkoli i szkół podstawowych, którym serdecznie dziękujemy za odwiedziny.

Wszystkie zajęcia, jak co roku zostały przygotowane przez studentów z koła naukowego „Edukacja bez granic”, które działa w Instytucie Pedagogiki przy Zakładzie Edukacji Nauczycieli. Opiekunami koła naukowego są dr inż. Tomasz Warchoł i dr hab. Wojciech Walat, prof. UR.

Już dziś chcemy zaprosić wszystkich do udziału w kolejnej edycji wystawy interaktywnej, której rejestracja będzie możliwa już w październiku. W nowej edycji wystawy przygotowujemy dla uczniów wsparcie w formie zajęć warsztatowych rozwijających twórczość informatyczną, matematyczną i techniczną.

Zapraszamy do obejrzenia galerii pamiątkowej ze zrealizowanych zajęć na wystawie interaktywnej.