Podsumowanie sezonu sportowego AZS-u Uniwersytetu Rzeszowskiego

26 czerwca Pod Palmą świętowaliśmy zakończenia sezonu sportowego AZS Uniwersytet Rzeszowski.
W rozdaniu pamiątkowych dyplomów, podziękowań i symbolicznych nagród za sukcesy sportowe wzięli udział medaliści, trenerzy, członkowie klubu oraz zaproszeni goście.
Pani Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia dr hab. Elżbieta Rokosz, prof. UR wręczyła każdemu z medalistów pamiątkowe listy gratulacyjne. Nagrody dla uczestników Integracyjnych Mistrzostw Polski wręczała prof. Iwona Tabaczek-Bejster, Dyrektor Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UR
Dyrektor Studium Wychowania Fizycznego i Rekreacji dr Miłosz Szczudło wręczył nagrody od sponsorów medalistom w kategorii Uniwersytety.

Nagrody główne otrzymali:

• Aleksandra Blajer – złoty medal w trójboju siłowym
  • Marcin Jachym – srebrny medal w skoku wzwyż
  • Drużyna męska w piłce nożnej – srebrny medal
  • Gabriela Blajer – brązowy medal w Trójboju Siłowym
  • Monika Skrobacz/Adam Najdecki - brązowy medal w Brydżu Sportowym.
Gratulacje i nagrody przekazał Prezes AZS Uniwersytet Rzeszowski mgr Mateusz Salamon.
Podziękowania otrzymali również trenerzy, mgr Wiesław Gołda i mgr Bartłomiej Gołojuch, którzy zdobyli srebrny medal z drużyną piłkarską podczas AMP w Bydgoszczy.

Na zakończenie ponownie uhonorowano mgr Adama Maryniaka, wieloletniego trenera i emerytowanego pracownika UR, który podczas XXX Zjazd Delegatów Akademickiego Związku Sportowego został wyróżniony odznaczeniem „Członka Honorowego AZS”. To najwięszke wyróżnienie jakie jest przyznawane da członków Akademickiego Związku Sportowego.

Sponsorami nagród byli:

Uroczystość poprowadził Dawid Micał, student Uniwersytetu Rzeszowskiego, współprowadzący audycji Rozmowy na pół Gwizdka w Radio Feniks.fm

Fot.@Martyna Fuhrman/ MartLens.jpg