Zaproszenie na Zlot młodych odkrywców

Zakończone działania warsztatowe w ramach projektu Uniwersytet Rzeszowski dla Młodych Odkrywców prowadzą do ostatniego wydarzenia kończącego projekt jakim jest: Zlot Młodych Odkrywców

Zapraszamy na Zlot młodych odkrywców, który odbędzie się w piątek 29 listopada 2019 roku na Uniwersytecie Rzeszowskim w godz. od 10.00 do godz. 14.30.

Miejscem zlotu  będzie budynek A0 przy ul. Pigonia 1. W programie ciekawy wykład naukowy, promujący współczesną naukę i pasje poznawcze oraz kilkanaście stoisk przygotowanych (między innymi) przez Studenckie Koła Naukowe.

Zlot będzie okazją, by szkoły pochwaliły się swoimi pasjami. Zapraszamy grupy projektowe, do przygotowania własnych stoisk z eksperymentami i doświadczeniami, a realizatorom sześciu najciekawszych uzgodnionych propozycji programowych zafundujemy bezpłatny przejazd. Pozostałe grypy chcące wziąć udział w wydarzeniu ponoszą koszty transportu samodzielnie.

Grupy projektowe chcące wziąć udziału w Zlocie młodych odkrywców, prosimy o zgłoszenia pod adresem ekoskop@ekoskop.rzeszow.pl lub telefonicznie pod numerem 607039990. Czekamy na zgłoszenia!