Życzenia Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Oświaty i Akademickiej Społeczności Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Święto to jest okazją do wyrażenia wdzięczności za trud, poświęcenie i pasję, z jaką każdego dnia przekazują Państwo wiedzę, inspirują do rozwoju i kształtują przyszłe pokolenia. Edukacja to fundament każdej społeczności, a rola nauczyciela – zarówno w szkole, jak i na uniwersytecie – ma kluczowe znaczenie dla budowania przyszłości opartej na wiedzy, wartościach i odpowiedzialności.

Życzę, aby satysfakcja z wykonywanej pracy towarzyszyła Państwu każdego dnia, a osiągnięcia uczniów i studentów były najlepszym dowodem na sens Waszego wysiłku. Niech sukcesy dydaktyczne przynoszą radość, a podejmowane wyzwania – siłę do dalszych działań. Życzę również dużo zdrowia, pomyślności w życiu osobistym oraz wielu twórczych inicjatyw, które wzbogacają zarówno naszą uczelnię, jak i całą społeczność akademicką.

Z wyrazami szacunku i uznania,

Prof. dr hab. n. med. Adam Reich
Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego