Obrady Zarządu ASBiR w Warszawie

W dniu 21.06 br. obradował w Warszawie, w biurze Rzeczniczki akademickiej UW Anny Cybulko, Zarząd Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i Równości (ASBiR). Anna Cybulko jest także Przewodniczącą Zarządu Sieci. ASBiR działa już od dwóch lat, a wiosną br. został zarejestrowany jako stowarzyszenie i ma swoją siedzibę w Uniwersytecie Rzeszowskim. Naszą uczelnię we władzach stowarzyszenia reprezentuje Jan Gałkowski, Rzecznik akademicki UR.

Tematem obrad Zarządu były plany młodej organizacji na najbliższy rok akademicki: strategia programowa, strategia komunikacyjna, współpraca z innymi instytutami i organizacjami w Polsce, powołanie sekcji tematycznych czy organizacja superwizji dla osób członkowskich.

ASBiR przygotowuje własną stronę Internetową, a dopóki ona nie powstanie korzysta z gościny strony internetowej Uniwersytetu Rzeszowskiego – podstronę ASBiR można znaleźć TUTAJ.