Posiedzenie Komisji ds. Równego traktowania w nowej siedzibie Biura ds. równego traktowania

W dniu 14.03.2023 r. po raz piąty od powstania i po raz drugi w roku 2023 zebrała się Komisja ds. równego traktowania, której pracom przewodniczy Pełnomocnik Rektora UR ds. równego traktowania dr Dorota Semków. Komisja po raz pierwszy spotkała się w nowej siedzibie Biura ds. równego traktowania UR, które mieści się w budynku A2 (ul. Kopisto 2a) na I piętrze w pokoju 100.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.30. W biurze pracują Marta Budnik-Zgłobiś i Joanna Puszkar, które udzielają informacji o szkoleniach i badaniach prowadzonych przez Biuro i Komisję ds. równego traktowania UR, działalności równościowej i antymobbingowej naszej uczelni czy implementacji Planu Równości Płci. Za pośrednictwem Biura można umówić się także na spotkanie z Rzecznikiem akademickim i Pełnomocnikiem Rektora UR ds. równego traktowania.
Więcej informacji o pracy Biura i Komisji można znaleźć TUTAJ.