Wywiady grupowe ze studentami UR w ramach badań „Bezpieczeństwo i równe traktowanie osób studiujących w Uniwersytecie Rzeszowskim”

W Uniwersytecie Rzeszowskim trwają wywiady grupowe (Focus Group Interview, FGI) realizowane przez Biuro ds. równego traktowania UR w ramach drugiej – jakościowej – części badań „Bezpieczeństwo i równe traktowanie osób studiujących w Uniwersytecie Rzeszowskim”. FGI ze studentkami Kolegium Nauk Społecznych UR odbył się 28 marca, a FGI ze studentkami pozostałych kolegiów są planowane na 17-20 kwietnia br.

Jeśli jesteś studentką ostatniego roku studiów I stopnia, II stopnia lub studiów pięcioletnich magisterskich i chciałabyś wziąć udział w badaniu skontaktuj się z Martą Budnik-Zgłobiś z Biura ds. równego traktowania (Budynek A2 pok. 100; tel.: +48 17 872 10 94; e-mail: biuro.rownosci@ur.edu.pl)