"Aktywny senior w hybrydowym środowisku"

W dniu 5.12.2023 r.  w ramach Projektu UR „Aktywny senior w hybrydowym środowisku” ERASMUS + Edukacja dorosłych, realizowanym przez Instytut Pedagogiki UR. jedną z grup sekcji komputerowej UTW-UR odwiedzili goście ze Słowacji: prof. Jan Stebila i dr Martin Kuczerka z Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy w towarzystwie koordynatorów  z UR dr Tomasza Warzochy i dr Waldemara Liba. Goście ze Słowacji interesowali się wszystkim, co jest związane z prowadzeniem zajęć informatycznych dla słuchaczy UTW-UR. Rozmawialiśmy o sprawach związanych z prowadzeniem i zarządzaniem grupami komputerowymi oraz podziałem na grupy uwzględniającym stopień zaawansowania umiejętności. Bardzo interesowali się  programem zajęć, jak i kosztem, który ponoszą uczestnicy. Wymieniliśmy doświadczenia oraz określiliśmy zakres przyszłej współpracy. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze ku obopólnemu zadowoleniu.

Irena Fabiańska

Członek Zarządu UTW UR, koordynator sekcji komputerowej

Zdjęcia kol. Janusz Obarski: