Informacje, ogłoszenia i komunikaty wszelkie

Ankieta "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję."

Liderzy Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Polsce

Fundacja „Twarze depresji” zwróciła się do Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW z prośbą o upowszechnienie wśród słuchaczy uniwersytetów trzeciego wieku ankiety sprawdzającej dobrostan psychiczny osób 60 plus. Ankietę można wypełnić online – jest ona dostępna pod adresem:

Analizę przeprowadzonego badania Fundacja zaprezentuje podczas konferencji inaugurującej 17. edycję ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.”, której jest organizatorem. Kampania ruszy 1 października 2023 r. w Światowym Dniu Seniora i Europejskim Dniu Walki z Depresją – w roku bieżącym szczególna uwaga zwrócona będzie właśnie na stan psychiczny polskich seniorów. Szeroka analiza badania, o którym mowa wyżej, zaprezentowana zostanie również na łamach bezpłatnego magazynu „Twarze depresji” wydawanego przez Fundację.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety oraz jej upowszechnienia wśród słuchaczy Państwa organizacji.

z pozdrowieniami,

Zespół Federacji UT