Informacje, ogłoszenia i komunikaty wszelkie

Mini-granty dla organizacji pozarządowych.

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność poinformować o niezwykle wartościowej inicjatywie Meet and Code, która wspiera organizacje pozarządowe poprzez przyznawanie grantów na organizację wydarzeń edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Program ten umożliwia młodym ludziom zdobywanie kluczowych umiejętności cyfrowych, co jest niezbędne w erze technologii.

W ramach inicjatywy Meet and Code organizacje pozarządowe mogą uzyskać finansowanie w wysokości 500 euro na realizację swoich projektów. Aplikacje o granty można składać już od 22 maja do 30 września, co daje NGO wystarczająco dużo czasu na przygotowanie projektów.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do podzielenia się tą informacją z lokalnymi organizacjami pozarządowymi oraz mediami, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z tej wspaniałej możliwości. Dodatkowo 21 maja o godz.18:00 odbędzie się webinar informacyjny, podczas którego omówione zostaną szczegóły aplikacji o granty oraz nowości w programie na rok 2024.

Załączam treść zaproszenia oraz grafiki, które można udostępnić w lokalnych przestrzeniach.

Tu znajduje się też nasz post na Facebooku informujący o zbliżającym się webinarze.

Jeśli potrzebują Państwo jakichś informacji- jestem do dyspozycji.

Karina Janus (ona/ jej)

Specjalistka ds. Marketingu: TechSoup Polska
kjanus@techsoup.org | www.techsoup.pl | www.linkedin.com/in/karina-janus/

_____________________________________________________________________

Stawiamy na wsparcie organizacji społecznych, muzeów i bibliotek w realizacji ich misji. Ponieważ dobro społeczne zasługuje na najlepszą technologię.

Odkryj świat jutra: Jak Meet and Code wspiera technologiczną rewolucję wśród młodzieży

Meet and Code, europejska inicjatywa wspierająca organizacje pozarządowe, umożliwia dzieciom i młodzieży zdobywanie kompetencji niezbędnych w erze technologii. Dołącz do nas 21 maja na informacyjnym webinarze, gdzie dowiesz się, jak twoja organizacja może włączyć się w tę rewolucję.

Meet and Code to projekt, w ramach którego organizacje pozarządowe (NGO) mogą uzyskać finansowanie na organizację wydarzeń dla młodzieży. Dzięki mini grantom w wysokości 500 euro, NGO mogą realizować inspirujące warsztaty i wydarzenia edukacyjne. Aplikacje o granty można składać już od 22 maja 2024!