Informacje, ogłoszenia i komunikaty wszelkie

"Dzień Seniora" z ZUS.

Przyjdź i zostań - Senior managerem ds. własnego bezpieczeństwa1

Data i godzina: 29.11.2023 r., godz. 10.00-14.00
Miejsce: Osiedlowy Dom Kultury Tysiąclecia RSM, ul. Kochanowskiego 29

Harmonogram:
10.00 - Powitanie gości.
10.15 - Na dobry początek dobre występy.
10.30 - 13, 14 i inne pytania do ZUS.
10.45 - Uwaga na oszustów - Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.
11.00 - Z dietą lżej - Centrum Medyczne Medyk.
11.15 - Przerwa.
11.30 - Pierwsza pomoc -Senior Manager ds. bezpieczeństwa.
12.00 - O systemie ochrony zdrowia nie tylko w Polsce - Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ.
12.15 - „Senior osobisty bodyguard” - Uniwersytet Rzeszowski.
12.30 - Bezpieczne zakupy - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
12.45 - Beskid Niski - O perłach nie tylko podkarpackich uzdrowisk.
13.00 - Seniorzy Seniorom.
14.00 - Zakończenie „Dnia Seniora”.
10.00 - 14.00 - Porady ekspertów:
Narodowego Funduszu Zdrowia, Okręgowej Izby Radców Prawnych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,
Uniwersytetu III Wieku, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Centrum Medycznego Medyk - pomiar ciśnienia i cukru oraz Analiza Składu Masy Ciała.

ZAPROSZONE INSTYTUCJE: Narodowy Fundusz Zdrowia, Okręgowa Izba Radców Prawnych, Uniwersytet III Wieku, Komenda Miejska Policji, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

OPRAWA ARTYSTYCZNA: Zespół Pieśni i Tańca „Kompanija”, pokaz Szkoły Tańca Sportowego Aksel, Senioralna Grupa Teatralna „Wciąż bez Nazwy” - Osiedlowy Dom Kultury RSM w Rzeszowie, Wiktoria Borys - Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie – laureatka konkursu piosenki obcojęzycznej oraz Patrycja Wsół – Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie – pófinalistka dziecięcej „Szansy na Sukces”. Wystawa malarstwa Grażyny Sordyl oraz prac rękodzieła artystycznego Wioletty Błażej.
OSIEDLOWY DOM KULTURY „TYSIĄCLECIA” RSM