O Nas

Uroczysta Inauguracja roku akad.2024/2025 UTW-UR połączona z Dniem Otwartych Drzwi UTW-UR.

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2024/2025 Uniwersytetu Trzeciego Wieku UR

Dzień Otwartych Drzwi UTW-UR - „Senior zdrowy, bo aktywny”

Rozpoczęcie uroczystości w budynku A-1 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Rejtana 16C w dniu 24 września 2024 o godz. 11.00.

1. Powitanie zebranych.
  2. Oficjalna Inauguracja przez JM Rektora UR/Prorektor UR - odśpiewanie Gaudeamus Igitur - chór „Cantilena”.
  3. Wystąpienia gości.
  4. Wykład inauguracyjny: dr Maria Grzegorzewska „Warunki zachowania zdrowia i sprawności fizycznej do późnej starości”.
  5. Prezentacja oferty UTW-UR na nowy rok akademicki 2024/25.
  6. Wyróżnienia dla sportowców Spartakiady w Łańcucie i Olimpiady w Łazach oraz aktywnych słuchaczy UTW-UR.
  7. Prelekcja beneficjenta - SP UTW o celach i założeniach projektu ROPS: „Senior zdrowy, bo aktywny”.
  8. Prelekcja „Kalendarz szczepień dla osób dorosłych” Joanna Przeszłowska-Zapała, Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Rzeszowie.
  9. Występ Chóru UTW-UR „Cantilena”.

W holu głównym wystawy prac klubu malarstwa, klubu fotografii i klubu rękodzieła UTW-UR.