Wykłady, prezentacje, publikacje do samodzielnego studiowania

Konferencja organizowana przez Rzecznika Praw Obywatelskich.

Szanowni Państwo

w ramach współpracy z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich przekazujemy poniżej zaproszenie na konferencję organizowaną przez Rzecznika Praw Obywatelskich poświęconą osobom z zaburzeniami pamięci i orientacji oraz ich opiekunom. W tym roku wydarzenie odbędzie się 20 września w godz. 11.00 – 15.00. W załączeniu do maila przesyłamy Program konferencji wraz z linkiem do transmisji on – line.

Zgłoszenia deklaracji organizacji spotkań lokalnych należy nadsyłać do końca sierpnia br. za pomocą formularza zgłoszeniowego:

lub na adres alzheimer@brpo.gov.pl

podając, kto organizuje spotkanie, miejsce gdzie spotkanie się odbędzie oraz dane osoby odpowiedzialnej za organizację – imię, nazwisko, organizacja/instytucja + kontakt (mail, nr telefonu).

Zachęcamy do aktywnego wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Zespół Ogólnopolskiej Federacji UTW

OGÓLNOPOLSKA