Filtruj wyniki

Rekrutacja na studia na Uniwersytecie Rzeszowskim ruszy już 27 maja. Jak co roku nasza Uczelnia organizuje Dzień Otwarty, na którym kandydaci będą mieli okazje zapoznać się z nasza ofertą edukacyjną.

Z okazji Dnia Kobiet JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego składa Paniom całej społeczności akademickiej najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Wyjazd może nastąpić w terminie wybranym przez uczestnika pomiędzy 1.07.2024 a 31.07.2025.
Termin składania dokumentów wraz z załącznikami:  1-25.03.2024 r.

JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego ma zaszczyt zaprosić wszystkie Panie studiujące i pracujące w Uniwersytecie Rzeszowskim na Uniwersytecki Dzień Kobiet. Uroczystość odbędzie się 8 marca o godzinie 13.00, w budynku A1 (duża aula) al. T. Rejtana 16c (Kampus Rejtana).

W dniach 17-18 luty br., w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce, podczas których rywalizowali również studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego. Do Rzeszowa wrócili z medalami.

Studentko! Studencie!

Samorząd Studentów UR wraz z Działem Jakości i Akredytacji zapraszają do udziału w anonimowych badaniach ankietowych:
1. Ocena wsparcia oferowanego studentom przez UR.
2. Ankieta oceny prowadzącego przedmiot.

Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego serdecznie zaprasza do udziału w eliminacjach VIII edycji ogólnopolskiego konkursu talentów! Zgłoszenia przyjmujemy do 01.03.2024 r.

Na terenie Uniwersytetu Rzeszowskiego oddano do użytku kolejne 5 pokoi wyciszeń, przygotowanych w ramach projektu „Przyjazny nURt - rozwój dostępności UR”, realizowanego przez Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu Rzeszowskiego

Nauka nigdy nie wyczerpuje umysłu (Leonardo da Vinci)