WYCZYŚĆ FILTR

APEL - oddaj krew!

20.03.2020

W związku z wyjątkową sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, w szpitalach województwa podkarpackiego brakuje krwi do ratowania pacjentów w stanie zagrożenia życia.

zobacz więcej o: APEL - oddaj krew!

17.03.2020

Zarządzenie JM Rektora UR prof. w sprawie zdalnej realizacji zajęć dydaktycznych w sprawie: zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Rzeszowskiego (realizacja zajęć dydaktycznych w formie zdalnej)

zobacz więcej o: Zarządzenie JM Rektora UR prof. w sprawie zdalnej realizacji zajęć dydaktycznych

09.03.2020

OŚWIADCZENIE JM PROF. DRA HAB. SYLWESTRA CZOPKA, REKTORA UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO w sprawie ograniczenia podróży zagranicznych pracowników i studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego

zobacz więcej o: ZAKTUALIZOWANE OŚWIADCZENIE JM PROF. DRA HAB. SYLWESTRA CZOPKA, REKTORA UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

Konferencja na temat spowolnienia tempa przekształcania ekosystemów

05.03.2020

W dniach 2-3 marca 2020 roku w Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Zelwerowicza 4) odbyła się IV Konferencja Naukowa: „Retardacja przekształcania zasobów środowiska.

zobacz więcej o: Konferencja na temat spowolnienia tempa przekształcania ekosystemów

Czy media publiczne są jeszcze potrzebne?

04.03.2020

Media publiczne, które z założenia mają służyć całemu społeczeństwu, wszystkim obywatelom niezależnie od ich przekonań, przeżywają dziś w Polsce głęboki kryzys. Koło Naukowe Politologów zaprasza na spotkanie poświęcone tematyce mediów publicznych.

zobacz więcej o: Czy media publiczne są jeszcze potrzebne?

Festiwal Języka Rosyjskiego po raz czwarty na Uniwersytecie Rzeszowskim

02.03.2020

28.02.2020 r. w Katedrze Filologii Rosyjskiej odbył się IV Festiwal Języka Rosyjskiego, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród młodzieży województwa podkarpackiego.

zobacz więcej o: Festiwal Języka Rosyjskiego po raz czwarty na Uniwersytecie Rzeszowskim
WYŚWIETL: