Filtruj wyniki

Cóż to było za wioślarskie święto!

W ubiegły weekend poznaliśmy najlepszych zawodników ergometru wioślarskiego 2024 roku. Przedsmakiem Akademickich Mistrzostw Polski był rozegrany w sobotę Puchar Polski, w którym nasza ekipa po niezwykle emocjonujących zmaganiach zajęła  3 miejsce w kategorii MIXT!

To pierwsze finały Akademickich Mistrzostw Polski w bieżącym roku 2023/2024. Do mistrzostw przystąpiło łącznie 386 uczestników, z 49 uczelni.

Nasi ergometrowcy najlepsi na Podkarpaciu.

Sekcja Szachowa Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego wraz ze Studium Wychowania Fizycznego i Rekreacji UR oraz Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów UR zorganizowała XI Świąteczny Turniej Szachowy pod patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwestra Czopka.

Studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego zajęli drużynowo drugie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w szachach

Zajęcia na pływalni w ramach obowiązkowego wychowania fizycznego

Zajęcia odbywają się w każdą środę:

17.15 - grupa poczatkująca, średniozaawansowana, zaawansowana

18.15 - grupa zaawansowana i Sekcja pływacka AZS

Pierwsze zajęcia odbędą się 11.10.23r.

W dniu 16 czerwca na kortach RTT odbyły się Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie. W imprezie rywalizowano w dwóch kategoriach, grze pojedynczej kobiet oraz grze pojedynczej mężczyzn.

W środę, 31 maja na hali sportowej SWFiR przy ul. Kasprowicza odbyły się Uniwersyteckie Warsztaty Górskie.

W dniach 1-3.05.2023 r. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej mężczyzn - Półfinał C. W zawodach wzięło udział łącznie 10 zespołów z Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Gliwic i Opola. Reprezentanci KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego wywalczyli piąte miejsce, awansując tym samym do finału, który odbędzie się w maju w Opolu.

Świetne wyniki zawodników UR podczas Akademickich Mistrzostw Polski w szachach