Sekcje SWFiR


Sekcje sportowo-rekreacyjne i zajęcia do wyboru w roku akademickim 2019/2020
Semestr  letni

L.p.

Nazwa sekcji

Prowadzący

Miejsce

Dzień i godzina

SEKCJE SPORTOWO-REKREACYJNE

1

Piłka siatkowa K I

dr G.Bobula

Zelwerowicza 8c

Pn. 19.00-20.30

Wt.17.30-19.00

Pt. 19.00-20.30

2

Piłka siatkowa M I

dr W. Bajorek

Zelwerowicza 8c

Pn.17.30-19.00

Śr. 17.30-19.00

Pt. 17.30-19.00

3

Koszykówka K

mgr A. Barć

Ćwiklińskiej

Ćwiklińskiej

Wt. 19.00-20.30

Czw. 19.00-20.30

4

Koszykówka M I

mgr J. Krawczyk

Kasprowicza

Kasprowicza

Wt. 17.30-19.00

Czw. 19.00-20.30

5

Piłka nożna M

mgr W. Gołda

Ćwiklińskiej

Ćwiklińskiej

Pn.20.30-22.00

Śr.19.00-20.30

6

Futsal  M

mgr J. Binkowski

Kasprowicza

Kasprowicza

Pn. 20.30 - 22.00

Śr. 19.00-20.30

7

Lekkoatletyka K i M

dr L. Lassota

Stadion UR Resovia

Pn.  16.00-17.30

8

Brydż sportowy

mgr A. Maryniak

501 045 646

Turnieje, zawody i liga Pigonia a0 Pawilon B1 sala 202

Pn.15.00-19.00

https://www.facebook.com/ur.szachy.brydz

9

Szachy

mgr A. Maryniak

501 045 646

Turnieje, zawody i liga Rejtana bud. A0 sala 265

Pn.15.00-19.00

https://www.facebook.com/ur.szachy.brydz

10

Pływanie K i M

mgr Z. Sarna

ROSiR

Śr. 18.30-19.30

11

Rugby M

mgr Ł. Godek

Street Park Workout

Wt. 19.00-20.30

Czw. 19.00-20.30

12

Piłka ręczna M

mgr S. Pelc

Zelwerowicza 8b

Wt. 17.00-18.30

Śr. 15.45-17.15

13

Wspinaczka K i M

 

mgr A. Mach

Kasprowicza

Wt.19.00-20.30

Czw 17.15-19.00

14

Futsal K

 

mgr J. Binkowski

Kasprowicza

Pn. 19.00- 20.30

15

Piłka ręczna K

 

mgr A. Rymarska

Zelwerowicza 8b

Wt. 17.00-18.30

 




 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA DO WYBORU

1

Koszykówka M II

mgr M. Salamon

Ćwiklińskiej

Wt. 17.30-19.00

 

2 Piłka siatkowa K II  mgr T. Olszowy Kasprowicza 

Czw. 16.00-17.30

2

Taniec ( Belly Dance)

mgr O. Kostoń-Vailo

Ćwiklińskiej

Wt.14.00-15.30

3

Fitness

mgr S. Gargaś

Ćwiklińskiej

Wt.8.30-10.00

4

Nordic -  walking

mgr A. Mach

Ćwiklińskiej

armach@ur.edu.pl

5

Wspinaczka K i M

mgr A. Mach

Kasprowicza

Śr. 17.30-19.00

Czw.16.00-17.30

6

Taniec nowoczesny

mgr O. Kostoń-Vailo

Ćwiklińskiej

Cz. 14.30-16.00

7

Yoga mgr A. Jabłecka Ćwiklińskiej Śr.14.30-16.00

8

Golf

mgr A. Ragan

Ćwiklińskiej

 
9 Body & mind mgr A.Jabłecka Ćwiklińskiej

Śr.11.30-13.00

 

11

Tenis stołowy K i M

mgr S. Gargaś

Zalesie

 Śr.11.30-13.00

12

Narciarstwo zjazdowe

K i M

mgr T. Świątek

Wyjazdy terenowe i obóz programowy

Kontakt z opiekunem sekcji

 

13

Kajakarstwo K i M

dr M. Szczudło

Lisia Góra

Wt.16.00-17.30

14

Turystyczna „Watra”

mgr J. Smulski

Wydz. Ped. Art.

Ks. Jałowego

Bursa

Śr 19.00-20.30

 

15

Kulturystyka K i M

dr M. Szczudło

Ćwiklińskiej

Wt. 11.30-13.00

16

Jazda konna

mgr A. Jabłecka

504 291 886

 

Zagroda Jeździecka Mustang Dzikowiec

Czystogarb Chutir

kontakt z opiekunem sekcji 504 291 886

17

Pływanie

mgr F.Peliszko

mgr J. smulski

 

Pływalnia Rosir- Grupa początkująca

Średniozaawansowana

zaawansowana

 

Śr 16.30-17.30

 

18

Pływanie

 

mgr F. Peliszko

mgr J. Krawczyk

mngr J.Smulski

Pływalnia Rosir- Grupa początkująca

Średniozaawansowana

zaawansowana

 

 

Śr. 17.30- 18.30

 

 

19

Pływanie

mgr J. Krawczyk

Pływalnia Rosir-

zaawansowana

 

 

Śr. 18.30- 19.30

20 Tenis ziemny mgr S. Gargaś

Korty Błogosławionekj Karoliny

 

kontakt z opiekunem sekcji
21 Survival mgr A. Mach Zajęcia terenowe

armach@ur.edu.pl

 

22 Przygotowanie fizyczne do służb mundurowych mgr A. Mach zajęcia przekrojowe armach@ur.edu.pl