Filtruj wyniki

Miło nam jest poinformować, że dnia 29 kwietnia 2022 roku Rada Dyscypliny nauki biologiczne Uniwersytetu Gdańskiego podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, dyscyplinie nauki biologiczne dr Justynie Ruchała.

Noc Biologów miała miejsce 14.01. 2022 roku a na stronach różnych szkół i organizacji wciąż pojawiają się relacje w których uczestnicy akcji dzielą się swoimi wrażeniami.

Innowacyjne i pierwsze pilotażowe szkolenie z zakresu chirurgii oka zakończone sukcesem.

Pracownicy Instytutu Biologii i Biotechnologii dr Leszek Potocki, mgr inż. Bernadetta Oklejewicz oraz studentka II roku studiów magisterskich kierunku Biotechnologia Pani inż. Aleksandra Baran otrzymali patent.

Pan Prof. dr hab. Andriy Sybirnyy po raz kolejny otrzymał dofinansowanie na prowadzenie badań w ramach programu OPUS z Narodowego Centrum Nauki, panel NZ1 - Podstawowe procesy życiowe na poziomie molekularnym.

SZKOLENIE ŚWIADOMOŚCIOWE DOTYCZĄCE PROBLEMÓW OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ DLA STUDENTÓW UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO w ramach projektu „Przyjazny nURt” – rozwój dostępności UR

W dniu 26 października br., o godz. 10:00, na platformie internetowej ZOOM Pani mgr inż. Bożena Czubat będzie bronić swojej pracy doktorskiej pt. "Synteza witaminy B12 u mykobakterii".