Aktualności/News

Wyniki konkursu na staże naukowe i artystyczne w ramach STER NAWA

W piątek 23.02.2024 r.  poznaliśmy kolejnych laureatów w programie staży naukowo-badawczych oraz staży artystycznych.

Osobom zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy.

Informujemy, że w związku z niewykorzystaniem limitu miejsc na staże naukowo-badawcze nadal mamy do zaoferowania 2 miejsca (dla doktorantów w ramach dyscyplin naukowych).

Przypominamy również, że celem staży jest doskonalenie kompetencji doktorantów polskich i zagranicznych Szkoły Doktorskiej UR oraz promowanie współpracy naukowej pomiędzy Uniwersytetem Rzeszowskim i zagranicznymi ośrodkami naukowymi. Dlatego kluczową kwestią jest dokonanie doboru odpowiedniego miejsca stażu.

Nabór na staże naukowo-badawcze trwa do 15 marca 2024 r. do godziny 15.00.

Serdecznie zapraszamy!