Przedstawiciele Biura Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców gośćmi w INoP

16 stycznia 2024 r. dyrektor Instytutu Nauk o Polityce dr hab. Krzysztof Żarna, prof. UR spotkał się z przedstawicielami Biura Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) Yolandą Ines Zapata Henry, José Luis Hernándezem i Piotrem Soborskim. Rozmowy dotyczyły współpracy przy organizacji 5. Międzynarodowego Kongresu Praw Człowieka i realizacji projektu badawczego Migranci z Ukrainy w województwie podkarpackim. Implikacje społeczno-gospodarcze.

Logotypy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Regionalnej Inicjatywy Doskonałości

Dofinansowano ze środków Ministra Nauki w ramach programu „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2024 – 2027,

nr RID/SP/0011/2024/1, kwota finansowania 17 172 501,00 zł.