Seminarium naukowe "Models of migration policy in selected European countries. Realities and prospects"

Zapraszamy na seminarium naukowe "Models of migration policy in selected European countries. Realities and prospectsóre odbędzie się w dniu 20 czerwca 2024 r. o godzinie 11:30, w budynku A1, Sali Senatu. Wśród panelistów będą: Gabriel Székely (Uniwersytet Preszowski, Słowacja), Nicholas Zalewski (Uniwersytet Fryderyka II w Neapolu, Włochy), José Luis Hernández (Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców, Meksyk), Zofia Sawicka (Uniwersytet Rzeszowski, Polska).

Dofinansowano ze środków Ministra Nauki w ramach programu „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2024 – 2027,

nr RID/SP/0011/2024/1, kwota finansowania 17 172 501,00 zł.