Zapraszamy do wypełnienia ankiety: "Bezpieczeństwo i równe traktowanie osób studiujących w Uniwersytecie Rzeszowskim"

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy uprzejmie wszystkie osoby studiujące i przygotowujące rozprawę doktorską na naszej Uczelni do wzięcia udziału w badaniach ankietowych „Bezpieczeństwo i równe traktowanie osób studiujących w Uniwersytecie Rzeszowskim". Badania dotyczą kwestii równościowych i dobrostanu osób studiujących. Dotykają tematyki poczucia bezpieczeństwa, równego traktowania w społeczności akademickiej.

Badanie jest w pełni anonimowe, a uzyskane odpowiedzi będą pomocne w wypracowaniu rozwiązań mających na celu poprawy jakości studiowania studentów i doktorantów w UR. Wyniki  posłużą wyłącznie do opracowania zbiorczych zestawień statystycznych. Raport z analizy wyników badań zostanie udostępniony na stronie internetowej Uniwersytetu Rzeszowskiego w zakładce poświęconej równemu traktowaniu.

Kwestionariusz ankiety jest dostępny w wersji online od 24 lutego do 12 marca 2023 r.

Link do ankiety:

Badania realizowane są przez Komisję ds. równego traktowania w ramach „Planu Równości Płci dla Uniwersytetu Rzeszowskiego na lata 2022-2024".
W razie pytań bądź wątpliwości, prosimy o kontakt z Biurem ds. równego traktowania,
tel. 17 872 10 94,
e-mail: biuro.rownosci@ur.edu.pl|

Serdecznie zachęcamy do udziału.