Klub malarstwa

Relacja z udziału Klubu malarstwa w "Nocy muzeów".

NOC MUZEÓW w Instytucie Sztuk Pięknych Kolegium Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W tym roku 18 maja w sobotę odbyła się druga edycja „Nocy Muzeów” na której pokazano wystawy prac studentów i Pedagogów w poszczególnych pracowniach i holach Instytutu.
Odbyły się również warsztaty i prezentacje technik różnych dziedzin sztuki (m. in. grafika warsztatowa, fotografia, rysunek i malarstwo, techniki cyfrowe). Impreza trwała od godz. 18.00 do 24.00.
Klub malarstwa UTW-UR dostał zaproszenie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
W pracowni nr 131 koleżanki malarki: Nina Libuszowska, Magdalena Jankisz, Ala Frączek i Ewa Wilska zaprezentowały swoje obrazy.
Impreza zakończyła się o godz. 24.00 wspólnym zdjęciem uczestników Wydarzenia, w holu Instytutu Sztuk Pięknych.

opracowała: Ewa Wilska