O Nas

100 lat kończy Szacowna Jubilatka Honorowa Starościna UTW-UR Pani Genowefa Kruczek-Kowalska! Życzymy Dostojnej Jubilatce następnych lat w dobrym zdrowiu!

A czy wiesz, czym jest cicha i zacna praca jednostki? […]

Oto podstawa, na której się wznosi gmach ogólnego dobra.

Eliza Orzeszkowa

Laudacja na 100 Urodziny

Honorowej Starościny UTW-UR

Genowefy Kruczek-Kowalskiej

Szacowna i Droga Jubilatko!

Niecodziennie dane jest nam obcować z tak wspaniałą i kreatywną Osobowością jaką jesteś:

erudycja, ciekawość świata i nauki, wrażliwość na potrzeby innych i ogromna pasja społecznikowska, a przy tym dyscyplina wewnętrzna i pragmatyzm,

pozwoliły na stworzenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rzeszowie – chwała Ci za to!

Twa witalność, empatia i uśmiech zjednywały i gromadziły wokół Ciebie kolejne roczniki Słuchaczy UTW-UR, którzy dziś z wdzięcznością dziękują Ci za dokonania Twojego życia.

W Setne Urodziny życzymy Kochanej Jubilatce

następnych lat w dobrym zdrowiu, z życzliwością ludzką oraz poczuciem satysfakcji i sensu życia.

Zarząd i Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Uniwersytetu Rzeszowskiego

Rzeszów, 13 lipca 2020 roku