VII Ogólnopolska Konferencja PAD „Psychika a Dietetyka”

Szanowni Państwo,

z niezwykłą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji PAD „Psychika a Dietetyka”, która odbędzie się 13-14 maja 2023 roku w formie on-line na platformie Clickmeeting.Interesujesz się psychodietetyką i zastanawiasz się, dlaczego warto wziąć udział w Konferencji Psychika a Dietetyka?

🧠 2 DNI praktycznej wiedzy psychodietetycznej przekazanej przez najlepszych specjalistów z dziedziny dietetyki, psychodietetyki i psychologii!

🧠 12 tematów eksperckich + 8 tematów w sesji prac własnych - wszystkie wykłady oparte o dowody naukowe (EBM)!

🧠 możliwość zadawania pytań Prelegentom!

🧠 180 dni darmowego dostępu do prezentacji i nagrań z wydarzenia! - jeśli nie możesz wziąć udziału na żywo, nic nie tracisz!

🧠 elektroniczny certyfikat uczestnictwa!

🧠 możliwość otrzymania paczki z gadżetami konferencyjnymi (w tym papierowy certyfikat uczestnictwa)!

🧠 możliwość przystąpienia do Testu Psychodietetycznego i otrzymania tytułu Specjalisty Przyjaznego Mózgowi! (Test odbędzie się wyłącznie po zakończeniu wykładów, 14 maja) i wpisania na listę polecanych specjalistów na stronie pad.eletive.pl

🧠 konkursy z nagrodami i rabaty od Partnerów konferencji!

Do końca marca lub wyczerpania puli biletów obowiązują niższe ceny, dlatego zachęcamy do skorzystania!

Dla grup przewidziane są zniżki na bilety! W razie zainteresowania prosimy o wiadomość na maila: kontakt@eletive.pl

UWAGA!

🔥 Zbierając grupę min. 10-osobową, zyskujesz 20% rabatu i możesz zaoszczędzić od 40 do 65 zł (bilet studencki/doktorancki) lub od 60 do 80 zł (bilet normalny) w zależności od wybranego pakietu!

🔥 Zbierając grupę min. 25-osobową, zyskujesz 30% rabatu i możesz zaoszczędzić od 60 do 100 zł (bilet studencki/doktorancki) lub od 90 do 125 zł (bilet normalny) w zależności od wybranego pakietu!

W załączeniu przesyłamy Państwu pełny program wydarzenia, który dostępny jest także na stronie internetowej oraz na Facebook'u".

Dziękujemy!

Z psychodietetycznymi pozdrowieniami