Filtruj wyniki

Drodzy Studenci!
Samorząd Studentów UR wraz z Działem Jakości i Akredytacji zapraszają osoby studiujące na studiach I i II stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich do udziału w anonimowym badaniu mającym na celu ocenę pracy nauczycieli prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024.

W dniach 21-22.05.2024 r. odbył się międzynarodowy konkurs prac naukowych, dydaktycznych oraz dyplomowych Olympiáda techniky Plzeň 2024 (Rep. Czeska). Zorganizowany został przez Katedrę Wychowania Technicznego Wydziału Pedagogicznego Zachodnioczeskiego Uniwersytetu w Plzeniu.

To już dziewiąta edycja imprezy organizowanej przez Studium Wychowania Fizycznego i Rekreacji UR, 59 Wodną Drużynę Harcerską oraz Rzeszowski Klub Kajakowy, która wspaniale promuje sporty i imprezy kajakowe, jak i te na orientację!

27 maja o godz. 8:00 Uniwersytet Rzeszowski oficjalnie rozpoczął rekrutację na studia na rok akademicki 2024/2025.

W dniach 10–12 maja 2024 r. na pływalni Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się VIII edycja Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Pływaniu. W zawodach pływackich wzięli udział studenci reprezentujący kluby AZS z 29 uczelni w Polsce.

Przygotowanych zostało ponad 30.000 miejsc na szkolenia z zakresu m.in.: języków obcych, inwestowania na giełdzie, cyberbezpieczeństwa, efektywnego wykorzystania sztucznej inteligencji i wielu innych. Szkolenia Santander dostępne są dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Aby skorzystać, nie trzeba być klientem Santander.

16 kwietnia 2024 r., o godz. 10 w Uniwersytecie Rzeszowskim odbyło się zebranie wyborcze. Decyzją 150 Elektorów uprawnionych do głosowania, nowym Rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego został prof. dr hab. n. med. Adam Reich. Nowy Rektor swoją kadencję rozpocznie 1 września 2024 r.

CSM ma dla Ciebie niezwykłą propozycję! Szukamy ambitnych, kreatywnych i zaangażowanych studentów, którzy podejmą się roli pacjenta podczas egzaminów końcowych odbywających się w naszym Centrum. Jeśli czujesz, że masz talent aktorski, to ta przygoda jest właśnie dla Ciebie!