Informacje Komisji Stypendialnej UR

16 listopada br. Komisja Stypendialna UR, po zweryfikowaniu uwag zgłoszonych w odniesieniu do punktacji zgodnej ze wstępną listą rankingową, ustaliła ostateczne listy rankingowe o przyznanie: stypendium socjalnego oraz stypendium Rektora.

W ciągu 7 dni od daty posiedzenia Komisji – za pośrednictwem systemu teleinformatycznego Wirtualna Uczelnia – zostaną wysłane do wnioskodawców decyzje w sprawie rozstrzygnięcia Komisji.

Uwaga! Student ma obowiązek odebrania decyzji w zakładce – Deyzje, a warunkiem wypłaty świadczenia jest potwierdzenie odbioru decyzji w systemie WU.

Wypłata stypendium za październik i listopad planowana jest na początku grudnia, wypłata za grudzień do 25.12.2023 r.

Student ma prawo do odwołania się od decyzji w terminie 14 dni od daty jej odebrania w systemie Wirtualna Uczelnia.

Po więcej informacji sięgnij tutaj:
Student - stypendia
facebook/ksztalceniesocjal