Doskonałość w zarządzaniu: Uniwersytet Rzeszowski wprowadza studia MBA\ studia podyplomowe

Uniwersytet Rzeszowski, uruchomia studia Master of Business Administration (MBA). Rekrutacja na studia podyplomowe trwa.

PIERWSZY ZJAZD 21-22 PAŹDZIERNIKA 2023. OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Studia Master of Business Administration (MBA) od dawna cieszą się uznaniem w świecie biznesu. Programy studiów są projektowane tak, aby rozwijać umiejętności menedżerskie i przygotować uczestników do skutecznego zarządzania organizacjami. Studia MBA oferują unikalną kombinację teorii i praktyki, umożliwiając absolwentom zdobycie wszechstronnej wiedzy i umiejętności, które przekładają się na ich karierę zawodową.

,,Studia MBA realizowane w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego są doskonałym narzędziem dla ambitnych profesjonalistów, którzy pragną zdobyć umiejętności niezbędne do awansu na wyższe stanowiska kierownicze. Programy te integrują teorię biznesu z praktycznymi narzędziami zarządzania, umożliwiając słuchaczom rozwijanie umiejętności w zakresie strategicznego myślenia, przywództwa, analizy finansowej i komunikacji biznesowej. Absolwenci studiów MBA mają większe szanse na osiągnięcie sukcesu w biznesie i szybszy rozwój karier" - mówi kierownik studiów, dr hab. Mariola Grzebyk, prof. UR.

Studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Rzeszowskim oferują szeroki zakres tematyczny i są skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności menedżerskich w różnych obszarach biznesu. Program obejmuje zagadnienia z zakresu zarządzania strategicznego, ekonomii, marketingu, finansów, zarządzania zasobami ludzkimi i wielu innych. Uczestnicy będą mieli okazję zdobywać wiedzę teoretyczną oraz rozwijać umiejętności praktyczne poprzez różnorodne studia przypadków i projekty. W takcie zajęć trenerzy skupią się na rozwijaniu umiejętności krytycznego myślenia, analizy danych, innowacyjności i przywództwa. Słuchacze będą mieli również możliwość budowania sieci kontaktów z innymi profesjonalistami i ekspertami z różnych dziedzin biznesu. Zajęcia prowadzić będą praktycy biznesu oraz wybitna kadra naukowa nasze Uczelni oraz innych prestiżowych Uniwersytetów. W trakcie zajęć uczestnicy będą czerpać wiedzę od ekspertów i menedżerów między innymi z takich firm i instytucji jak Asseco Poland, NESTLE Nutrition, Polimarky, SANOFI Aventis, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA czy Główny Urząd Statystyczny

,,Studia MBA są odpowiedzią na rosnące wymagania rynku pracy. Obecne dynamiczne i globalne środowisko biznesowe stawia przed profesjonalistami wiele wyzwań. Studia MBA umożliwiają zdobycie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również, a może nawet przede wszystkim, umiejętności praktycznych"- dodaje Oskar Kaczorowski, Kierownik Działu Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Opracowany w Uniwersytecie Rzeszowskim program studiów podyplomowych MBA dostarcza wartościowej, praktycznej wiedzy i umiejętności, które umożliwią absolwentom wyznaczenie nowych celów zawodowych i rozkwit ich kariery. Jeśli marzysz o roli lidera w biznesie i chcesz zdobyć kompleksowe przygotowanie menedżerskie, studia MBA na Uniwersytecie Rzeszowskim są właśnie dla Ciebie.

Trwa Rekrutacja. Szczegółowy opis studiów, program oraz informacje o opłatach znajdują się na stronie: podyplomowe.ur.edu.pl