Studiuj bardziej i wybierz studia podyplomowe w Uniwersytecie Rzeszowskim!

Studia podyplomowe to oferta dla osób, które posiadają już wyższe wykształcenie licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, ale chcą podwyższyć swoje kwalifikacje w konkretnej dziedzinie, uzupełnić wiedzę lub wyspecjalizować się w danej tematyce. Uniwersytet Rzeszowski w swojej ofercie ma ponad 40 kierunków studiów podyplomowych!

Studia podyplomowe realizowane na Uniwersytecie Rzeszowskim trwają zazwyczaj dwa semestry. Wyjątkiem są studia nadające kwalifikacje nauczycielskie - wtedy trwają nie mniej niż trzy semestry, natomiast w przypadku specjalistycznych studiów podyplomowych w zakresie Logopedii na naukę należy zarezerwować sobie 4 semestry. Na stronie kierunku prezentujemy zasady rekrutacji oraz wymagania wstępne. Po ukończeniu kształcenia, absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Program studiów podyplomowych obejmuje zagadnienia z zakresu zarządzania strategicznego, ekonomii, marketingu, finansów, zarządzania zasobami ludzkimi i wielu innych. W trakcie zajęć uczestnicy będą czerpać wiedzę od ekspertów i menedżerów między innymi z takich firm i instytucji jak Asseco Poland, NESTLE Nutrition, Polimarky, SANOFI Aventis, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA czy Główny Urząd Statystyczny. Program Master of Business Administration został opracowany w oparciu o identyfikację potrzeb rynkowych i będzie realizowany we współpracy z University of West Bohemia, Faculty of Economics, w Czechach - mówi Oskar Kaczorowski, Kierownik Działu Kształcenia Podyplomowego

fot. Michał Święcicki