Zostań twarzą Uniwersytetu Rzeszowskiego - weź udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Drodzy Studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego,

Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w naszej niezwykłej sesji zdjęciowej! To doskonała okazja, abyście pochwycili chwilę i stworzyli piękne wspomnienia na lata.

Wyślij swoje zdjęcie zgłoszeniowe na promocja@ur.edu.pl do 30 kwietnia i weź udział w sesji zdjęciowej.
W tym roku będziemy organizować sesję zdjęciową w różnych miejscach na terenie Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wszystkie zdjęcia zostaną wykonane przez profesjonalnego fotografa, a następnie zostaną opublikowane w materiałach promocyjnych.

Studencie\Studentko aby wziąć udział w sesji zdjęciowej, prosimy o przesłanie zdjęć zgłoszeniowych na promocja@ur.edu.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie wizerunku do 30 kwietnia. Pamiętajcie, aby dołączyć swoje imię i nazwisko, rok i kierunek studiów.

ZGODA DO POBRANIA