Informacje, ogłoszenia i komunikaty wszelkie

Wydarzenia i repertuar Kina za Rogiem Cafe 25.11-1.12.

Dzień Dobry.

Przesyłamy repertuar kinowy i plan wydarzeń w  Kinie za Rogiem Café w Rzeszowie (ul. Świętego Mikołaja 6). Załączamy również informacje prasowe ze szczegółami oraz grafiki.

Przypominamy, że Kino za Rogiem Café  czynne jest w godzinach: Wtorek - Niedziela 10-20

W razie pytań prosimy o kontakt lub odwiedzenie strony www.kzrcafe.pl

Karolina Marciszewska

Dyrektor Artystyczny

25.11 SEANS DLA DWOJGA

Piątkowe wydarzenie to propozycja na filmową randkę w Kinie za Rogiem, albo wieczorny seans z przyjacielem czy przyjaciółką. Tego dnia na naszych widzów czeka wyjątkowa oferta - przy zakupie biletu - kieliszek wina i ciastko można kupić za 16 zł. Zapraszamy!

18:30 Listy do M. 4 - film, którego przez pandemię nie było w kinach, teraz można zobaczyć na dużym ekranie Kina za Rogiem.

Podczas Wigili, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich miłość. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę!

26.11 godz.20:00 Kathia - KONCERT

Kathia to 20-letnia producentka i songwriterka z Poznania. Oniryczne kompozycje, głęboki głos i poetyckie teksty to jej znaki rozpoznawcze. Artystka jest przed pełnowymiarowym wydawniczym debiutem, płytę z utworami śpiewanymi po polsku zapowiada na 2023 rok.

22 sierpnia 2020 roku (nakładem Borówka Music) światło dzienne ujrzała jej EP „Town" z sześcioma utworami i… od razu została Płytą Tygodnia portalu Onet! W cztery miesiące nakład się wyprzedał.

Artystka wraz z zespołem wystąpi 26.11 o 20:00 w Kinie za Rogiem Cafe. Bilety do nabycie na stronie: https://www.biletomat.pl/bilety/kathia-rzeszow-11998/

26.11 Ostatni seans filmowy - pokaz filmów, które znikają z naszej oferty i to ostatnia szansa by zobaczyć je na dużym ekranie.

27.11 10:30 FILMOWE PRZEDSZKOLE

Filmowe Przedszkole tworzymy z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 5 lat. Chcemy pokazywać maluchom magię kina i radość ze wspólnego oglądania filmów.

Obejrzymy trzy odcinki bajki "Pamiętnik Florki":

Serial pokazuje świat z perspektywy małej ryjówki Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków. Jak każdy maluch dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać. Uczy się także nazywać, rozumieć i oswajać swoje emocje.